İşlerinizi kolaylaştırmak için buradayız !

7/24 Açık, Kira ücreti olmayan, dünyanın her yerinden ulaşılabilir bir iş yeriniz olsun ister miydiniz ? İşte firmanızın web sitesi bu yüzden önemli...

2009 Yılında Kurulan Şirketimiz ilk Adı Doruk Bilgisayar ile Sektöre Girmiştir.. Ardından 2010 yılında hem isim değişikliği hem de iş yeri değişikliği yaparak daha geniş ve kullanıma el verişli bir iş yerine geçiş yapmıştır. 2011 yılında tekrar iş yeri değişikliği yaparak 70 m2'lik iş yerine geçerek destek ekibini oluşturmuştur. Doruk Bilgi Teknolojileri, kalite ve düşük maliyetle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörün lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Teknik servis hizmetiyle sektöre adım attıktan sonra Program Yazılım, Web Tasarım, Web Hosting, Toplu mail hizmetleri ve bir çok hizmetle kısa sürede ismini duyuran, bugüne kadar yaptığı işler sonucu müşterilerinin büyük memnuniyetini kazanmıştır. Bu memnuniyette en büyük pay, genç ve dinamik kadromuzun, bizi tercih eden firmalarla kurduğu profesyonel aynı zamanda samimi diyalogların ortaya çıkardığı performansıdır. Doruk Bilgi Teknolojileri, müşterinin ihtiyaçlarını ve hedeflerini kavrayıp ona en kaliteli hizmeti sunmanın yanı sıra, sektörü takip ederek yeni projeler geliştirip diğer firmaların olanaklarını da arttırmayı sağlayıp Bilgi sektörünü ülkemizde daha da yukarıya taşımayı ilke edinmiştir. 2014 Ocak ayında firmamız artık daimi yeri olan Bandırma'nın merkezinde Ordu Caddesindeki yerinde ikamet etmektedir.

video
Team Member

Araştırma

Vermiş olduğunuz hizmet için hedef kitlenizi belirler nelere ihtiyacınız olduğunu öğreniriz.
Team Member

Doğru Hedef

Hedef kitlenizi doğruladıktan sonra nelere ihtiyacınız olduğunu, müşterilerin neleri görmek istediğini belirler ihtiyacınıza en uygun çalışma ortamı hazırlanır.
Team Member

İş Yapım Aşaması

Topladığımız veriler ile siteniz ya da aldığınız diğer hizmet için çalışmaya başlarız.
Team Member

Satış Sonrası Destek

Çalışma sonrasında .