Profesyonel SEO çalışması yaptırdınız mı?

Siz de web sitenizin arama sonuçlarında en üst sıralarda yer almasını ve böylece daha çok kişiye ulaşarak rakiplerinize fark atmak mı istiyorsunuz?
İşletmenizi veya kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde tanıtan bir web sitesi tasarımı yaptırmış olmanız milyonlarca benzer işletme sitesi içerisinden sizin firmanızın öncelikle bulunmasına malesef yetmiyor. Yapılan araştırmalarda web sitesi kullanıcılarının internet üzerinden yaptıkları ihtiyaçlarına yönelik aramalarda elde ettikleri ilk 4-5 sonucu değerlendirdiğini ve bu sitelere yöneldiklerini göstermektedir. Web sitenizin ve dolayısıyla ürün ve hizmetlerinizin arama motorlarında daha üst sıralarda çıkması ile daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Gelişmiş SEO Çalışması deneyimimiz ile web sitenizi Google, Bing, Yandex gibi bir çok popüler arama motorunda üst sıralarda görünmesini sağlamak için gerekli optimizasyon çalışmalarını ekonomik şekilde gerçekleştiriyoruz. SEO çalışmamız içerisinde sadece arama motorlarında değil, sosyal ağlarda, haritalarda ve navigasyon cihazlarında işletmenizin bulunabilirliğini arttırıyoruz.

video
video

SEO Nedir? Nasıl Yapılır?

İşletmeniz için profesyonel web tasarım özellikleri barındıran bir web sitesi oluşturdunuz ve artık internette yer almak ve diğer kullanıcılara sitenizi tanıtmak istiyorsunuz. Sadece bir web sitesi yapmak ve yayınlamak ile malesef bu işlem tamamlanmış olmuyor. Web sitenizi insanlara duyurabilmeniz ve onların arama motorlarında sitenizi kolayca bulabilmesi için bir takım çalışmalar yapmanız gerekiyor. SEO kelimesi, İngilizce Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş olup kelime anlamı olarak Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir. Peki SEO nedir ve neden bu kadar önemlidir. Öncelikle SEO adından da anlaşılabileceği şekilde, web sitenizin veya web sayfalarınızın arama motorlarında üst sıralarda çıkması için gerekli olan çalışmalar kapsamaktadır. Google, Bing, Yandex, Yahoo gibi arama motoru sağlayıcılarında web sitenizin üst sıralarda çıkması potansiyel müşterilerinize veya hedef kitlenize daha çabuk ulaşmanızı sağlaması açısından çok önemlidir. Bu nedenle mevcut web sitelerinizin arama motorlarının istedikleri kriterlerde hazırlanması ve popülaritesinin arttırılarak daha fazla ziyaretçi ve dolayısıyla daha fazla Page Rank (PR) almasının sağlanması gerekmektedir. Page Rank; Google gibi arama motorlarının sitenizin popülaritesine göre vermiş olduğu 0 ile 10 arasında bir değerdir. Bu değer ne kadar yüksek olursa arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanız o kadar yüksektir. Bu değer genel olarak özgün bir içeriğe, sayfaya verilmiş bağlantılara ve bağlantı veren sayfaların kalitesine bağlı olarak değişir. Pagerank, değer olarak sitenizin Google tarafından arama sonuçlarında sıralanmasını ve Google tarayıcısının sitenizi kontrol etme sıklığını etkiler.

BANDIRMA SEO DANIŞMANLIĞI

Sizde biliyorsunuz ki, sadece web sitesi tasarımı ile iş bitmiyor. Web sitesi tasarımı yaptırdıktan sonra sitenizin arama motorlarında öncelikli çıkması yani seo danışmanlığı, seo hizmeti almanız gerekmektedir. Eğer seo danışmanlığı yani seo hizmeti almazsanız işiniz ile ilgili arama kelimelerinde öncelikli çıkmanız biraz zaman alabilir. Bunu hızlı bir şekilde yapmak için seo danışmanlığı, seo hizmeti almanız gerekmektedir. Web site tasarımı firmaları aracılığıyla internet sitesi yaptırırken seo hizmeti, seo danışmanlığı yapıp yapmadıklarını ve uzman bir web tasarımcı ile çalışıp çalışmadıklarını sorun. Biz Doruk Bilgi Teknolojileri firması olarak Bandırma web tasarımı çalışmalarımızda her zaman seo danışmanlığı yani seo hizmeti vermekteyiz. Arama motoru optimizasyonu anlamına gelen SEO ile web siteniz google dahil bir çok arama motoru için optimize edilecektir. Seo danışmanlığı, seo hizmetlerimizi görmek için Arama Motoru Optimizasyonu Referanslarımıza gözatabilirsiniz. Bandırma web tasarım, internet sitesi, seo danışmanlığı, seo hizmeti, web tasarımcı, web site design, web sitesi tasarımı, e ticaret sitesi kurmak, web site design, web tasarımcı, web tasarım bandırma, bandırma web tasarım firmaları, bandırma web tasarımı, bandıma e-ticaret ve daha fazlası için bize ulaşın.

video